BZT52C5V6S-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
onsemi
דומים
Panjit International Inc.
SMC Diode Solutions
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.