MMBD6100LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMBD6100LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMBD6100LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMBD6100LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMBD6100LT1G
תיאור
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 200mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMBD6100LT1G דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
onsemi
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
4 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA