NC7SZ125P5X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7SZ125P5XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7SZ125P5XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7SZ125P5XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7SZ125P5X
תיאור
IC BUFF 1.65V SC-70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חוצץ, לא-הופך 1 אלמנט 1 ביטים לכל אלמנט תלת-מצבי Output SC-70-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NC7SZ125P5X דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
תלת-מצבי
יצרן
onsemi
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)