GW JTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED DURIS E NEUT WHT 4000K 2835
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED DURIS® E 2835 לבן, נייטרלי 4000K 2.95V 60mA 120° 1113 (2835 מטרי)
קטגוריה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
יצרן
זרם - מקס'
150mA
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1113 (2835 מטרי)
צבע
מארז ההתקן של הספק
2835
CCT‏ (K)
4000K
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
31lm (27lm ~ 35lm)
גובה - מקובע (מרבי)
זרם - בדיקה
60mA
התנגדות תרמית של המארז
25°C/W
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.95V