NCP511SN33T1G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 3,671
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
Diodes Incorporated
Texas Instruments
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Microchip Technology
Microchip Technology
ABLIC Inc.
קיים במלאי: 600
ABLIC Inc.
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎5-TSOP‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5-TSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCP511SN33T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP511SN33T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP511SN33T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCP511SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP511SN33T1G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5-TSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NCP511SN33T1G דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
40 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
100 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V