NCV5501DT33RKG
מק"ט מוצר של DigiKey
NCV5501DT33RKGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCV5501DT33RKGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCV5501DT33RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV5501DT33RKG
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK
מודלים EDA/CAD
NCV5501DT33RKG דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה (מקס')
20 mA
יצרן
PSRR
75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V