NSVR05F40NXT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSVR05F40NXT5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSVR05F40NXT5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSVR05F40NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSVR05F40NXT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA 2DSN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית 2-DSN (1x0.6), (0402)
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 40 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
35pF ב-10V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
מארז ההתקן של הספק
2-DSN (1x0.6), (0402)
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
460 mV @ 500 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA