NTD24N06LT4G
מק"ט מוצר של DigiKey
NTD24N06LT4GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NTD24N06LT4GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NTD24N06LT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NTD24N06LT4G
תיאור
MOSFET N-CH 60V 24A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 24A (Ta) 1.36W (Ta), 62.5W (Tj) הרכבה משטחית DPAK
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
32 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±15V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1140 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.36W (Ta), 62.5W (Tj)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V