FQP47P06
מק"ט מוצר של DigiKey
FQP47P06-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQP47P06
תיאור
MOSFET P-CH 60V 47A TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 47A (Tc) 160W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQP47P06 דגמים
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±25V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3600 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
160W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V