NTMFS1D15N03CGT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NTMFS1D15N03CGT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NTMFS1D15N03CGT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NTMFS1D15N03CGT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NTMFS1D15N03CGT1G
תיאור
MOSFET N-CH 30V 43A/245A 5DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 43A (Ta), 245A (Tc) 3.8W (Ta), 124W (Tc) הרכבה משטחית ‎5-DFN (5x6) (8-SOFL)‎‏
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏160‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
94 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7300 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 124W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎5-DFN (5x6) (8-SOFL)‎‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V