NZ9F18VST5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NZ9F18VST5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NZ9F18VST5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NZ9F18VST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NZ9F18VST5G
תיאור
DIODE ZENER 18V 250MW SOD923
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-923
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NZ9F18VST5G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 14 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-923
הספק - מקס'
250 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms