NZ9F22VT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NZ9F22VT5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NZ9F22VT5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NZ9F22VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NZ9F22VT5G
תיאור
DIODE ZENER 22V 250MW SOD923
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-923
מודלים EDA/CAD
NZ9F22VT5G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 16.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
250 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms