SZBZX84B27LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZBZX84B27LT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZBZX84B27LT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZBZX84B27LT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84B27LT1G
תיאור
DIODE ZENER 27V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZBZX84B27LT1G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 18.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms