SZMM3Z18VST1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 29
דיודות - זנר (Zener) 18 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z18VST1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z18VST1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z18VST1G
תיאור
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z18VST1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V