SZMM3Z18VT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 23,905
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 705
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 18 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z18VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z18VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z18VT1G
תיאור
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z18VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V