SZMM3Z2V4T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM3Z2V4T1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMM3Z2V4T1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMM3Z2V4T1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z2V4T1G
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±8% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z2V4T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±8%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V