SZMM3Z4V3T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z4V3T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z4V3T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z4V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z4V3T1G
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 200 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z4V3T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±7%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V