SZMM3Z6V8T1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 20
גיליון נתונים
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 24,432
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 795
Diodes Incorporated
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z6V8T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z6V8T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z6V8T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z6V8T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z6V8T1G
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z6V8T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V