SZMM5Z27VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM5Z27VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM5Z27VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM5Z27VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z27VT1G
תיאור
DIODE ZENER 27V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 500 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM5Z27VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±7%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 18.9 V