SZMM5Z15VT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-523
SZMM5Z15VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM5Z15VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM5Z15VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM5Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z15VT1G
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZMM5Z15VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V