SZMMSZ22T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMMSZ22T1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMMSZ22T1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMMSZ22T1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMMSZ22T1G
תיאור
DIODE ZENER 22V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 22 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMMSZ22T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 15.4 V