UJ4SC075008L8S
מק"ט מוצר של DigiKey
5556-UJ4SC075008L8STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5556-UJ4SC075008L8SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5556-UJ4SC075008L8SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ4SC075008L8S
תיאור
SICFET N-CH 750V 106A TOLL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 750 V 106A (Tc) 600W (Tc) הרכבה משטחית TOLL
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏10‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
75 nC @ 15 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3340 pF @ 400 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
600W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
750 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TOLL
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
12V