OD8015-24HB
OD8015-24HB
OD8015-24HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1252-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8015-24HB
תיאור
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎30.0 CFM‎‏ (0.840 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8015-24HB דגמים
קטגוריה
רעש
33.0dB
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
מתח - נומינלי
דירוג זרם (אמפר)
0.040A
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
תחום מתח
18 ~ 28VDC
רוחב
15.00 מ"מ
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
זרימת אוויר
‎30.0 CFM‎‏ (0.840 מ"ק/דקה)
חומר - להב
לחץ סטטי
0.110‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 27.4‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C