OD8025-48HB
OD8025-48HB
OD8025-48HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1265-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8025-48HB
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8025-48HB דגמים
קטגוריה
רעש
33.0dB
יצרן
הספק (Watts)
3.8 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
משקל
‎0.191 lb (86.64 g)‎
דירוג זרם (אמפר)
0.070A
זרימת אוויר
‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה)
תחום מתח
24 ~ 56VDC
לחץ סטטי
0.230‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 57.3‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C