OD8025-48HBXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8025-48HBXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8025-48HBXE
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎85.8 CFM‎‏ (2.40 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
60.1dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
24 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
דירוג זרם (אמפר)
0.500A
זרימת אוויר
‎85.8 CFM‎‏ (2.40 מ"ק/דקה)
תחום מתח
28 ~ 52VDC
לחץ סטטי
1.200‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 298.9‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C