OD8038-24HHBIP68 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Orion Fans
קיים במלאי: 0
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎80.2 CFM‎‏ (2.25 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-24HHBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD8038-24HHBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8038-24HHBIP68
תיאור
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
OD8038-24HHBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
52.0dB
יצרן
הספק (Watts)
10.8 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
משקל
‎0.461 lb (209.11 g)‎
זרימת אוויר
‎80.2 CFM‎‏ (2.25 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.450A
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C