ODB5115-12LB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1675-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ODB5115-12LB
תיאור
FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 51.11 מ"מ × גובה 47.76 מ"מ כדור ‎2.4 CFM‎‏ (0.067 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
הספק (Watts)
840 mW
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
סוכנות הרשאות
CE, cURus
מתח - נומינלי
משקל
‎0.059 lb (26.76 g)‎
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 51.11 מ"מ × גובה 47.76 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.045A
רוחב
15.00 מ"מ
תחום מתח
7 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎2.4 CFM‎‏ (0.067 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
לחץ סטטי
0.200‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 49.8‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C