TQ2SL-12V-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
255-TQ2SL-12V-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
255-TQ2SL-12V-ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
255-TQ2SL-12V-ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TQ2SL-12V-Z
תיאור
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טלקום ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TQ2SL-12V-Z דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
Panasonic Electric Works
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
4 ms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זמן שחרור
4 ms
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
‎125VAC‏, 220VDC - מקס'
סוג ממסר
טלקום
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏250‏, W‏440‏
התנגדות סליל
1.03 kOhms
זרם סליל
11.7 mA