BYM10-200-E3/97
מק"ט מוצר של DigiKey
BYM10-200-E3/97GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYM10-200-E3/97GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYM10-200-E3/97GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYM10-200-E3/97
תיאור
DIODE AVALANCHE 200V 1A DO213AB
תיאור מפורט
דיודות 200 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-213AB‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 200 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
8pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A