TX2SA-24V-X זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,619
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 9,207
גיליון נתונים
קיים במלאי: 200
קיים במלאי: 734
טלקום ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
TX2SA-24V-X
מק"ט מוצר של DigiKey
TX2SA-24V-X-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TX2SA-24V-X
תיאור
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
מתח מחייב-פעולה
18VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
מתח מיתוג
‎220VDC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
60W
התנגדות סליל
4.11 kOhms
זרם סליל
5.8 mA