TX2SA-24V-Z | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RELAY TELECOM DPDT 2A 24V |
סדרה | מתח מחייב-פעולה 18VDC |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח מחייב-שחרור 2.4VDC |
סטטוס החלק פעיל | זמן פעולה 4 ms |
מתח סליל 24VDC | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
צורת מגע DPDT (2 Form C) | חומר מגע כסף (Ag), זהב (Au) |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 2 A | סוכנות הרשאות BSI, cURus |
מתח מיתוג 220VDC - מקס' | סוג ממסר טלקום |
עומס - מיתוג מקסימלי 60W | התנגדות סליל 4.11 kOhms |
זרם סליל 5.8 mA | מספר מוצר בסיס |