10TVE150ML
מק"ט מוצר של DigiKey
P123526TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P123526CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P123526DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10TVE150ML
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
10TVE150ML דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Panasonic Industry
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D3L
מתח - נומינלי
10 V