20TQC22MYFD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,245
גיליון נתונים
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 20 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
20TQC22MYFD
מק"ט מוצר של DigiKey
P123529TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20TQC22MYFD
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
20TQC22MYFD דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D2
מתח - נומינלי
20 V