25SEK470M
מק"ט מוצר של DigiKey
P122625-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25SEK470M
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 14mOhm 1000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25SEK470M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Panasonic Industry
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
79.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.59 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
25 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
14mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C