35SVPK330M
מק"ט מוצר של DigiKey
P122136TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P122136CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P122136DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35SVPK330M
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 18mOhm 1000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
35SVPK330M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
69.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
1.39 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
35 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C