DSP1-DC24V-F
DSP1-DC24V-F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DSP1-DC24V-F
מק"ט מוצר של DigiKey
255-2743-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSP1-DC24V-F
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSP1-DC24V-F דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
10 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
צורת מגע
DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
5 A
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1500‏, W‏625‏
התנגדות סליל
1.92 kOhms
זרם סליל
12.5 mA