ECA-1CM100I
מק"ט מוצר של DigiKey
P19513CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P19513TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1CM100I
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECA-1CM100I דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
30 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
51 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C