ECA-1EM101B
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECA-1EM101BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ECA-1EM101BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1EM101B
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECA-1EM101B דגמים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
180 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
306 mA @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C