EEE-FK1E221P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 3,660
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 3,111
גיליון נתונים
שדרוג
שדרוג
קיים במלאי: 82
קיים במלאי: 743
קיים במלאי: 40
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 480
Rubycon
Rubycon
קיים במלאי: 641
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C