EEE-FK1V331SL
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FK1V331SLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FK1V331SLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FK1V331SLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1V331SL
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1V331SL דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
390 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C