EEE-HA1J470P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4232TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4232CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4232DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HA1J470P
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-HA1J470P דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
50 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C