EEE-TG1J470P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4092TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4092CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4092DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TG1J470P
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏800‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TG1J470P דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
97.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
150 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏800‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C