EEE-TG1J470UP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4093TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4093CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4093DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TG1J470UP
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TG1J470UP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
65 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
100 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C