EEF-CD0E101R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 4,064
גיליון נתונים
100 µF 2.5 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 18mOhm 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-CD0E101R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2108TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CD0E101R
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEF-CD0E101R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
2.5 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm