EEF-CD0G820R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2109TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE2109CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CD0G820R
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 4V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82 µF 4 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 18mOhm 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEF-CD0G820R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות
82 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
מתח - נומינלי
4 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm