EEF-CD0J680R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 5,448
גיליון נתונים
68 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 18mOhm 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-CD0J680R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2110TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CD0J680R
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEF-CD0J680R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
קיבוליות
68 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
6.3 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm