EEF-FD0D680R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 20,395
גיליון נתונים
68 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 28mOhm 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-FD0D680R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2105TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-FD0D680R
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 2V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEF-FD0D680R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
2 V
מארז‏ / תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm