EEH-ZC1E101XP
מק"ט מוצר של DigiKey
P15456TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15456CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15456DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZC1E101XP
תיאור
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEH-ZC1E101XP דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Panasonic Industry
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C