EEH-ZE1E331P
מק"ט מוצר של DigiKey
P122142TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P122142CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P122142DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZE1E331P
תיאור
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 20mOhm 2000 שעות ב-145°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEH-ZE1E331P דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 145°C
יצרן
Panasonic Industry
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
135 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-145°C