EEU-FC1J330B
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEU-FC1J330BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEU-FC1J330BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FC1J330B
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FC1J330B דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
156 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
240 mA @ 100 kHz
עכבה
1 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C